THERMO|SOLAR školí odborníkov na termické kolektory i fotovoltiku

Marian Hanzel
By Marian Hanzel June 10, 2014 13:11
Prihláste sa na školenie inštalatérov obnoviteľných zdrojov energie

Najväčší slovenský výrobca slnečných kolektorov THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o., Žiar nad Hronom je nielen výrobcom, ale aj školí všetkých záujemcov v oblasti inštalácie slnečných tepelných i fotovoltických systémov. Navyše poskytuje na svojich webových stránkach www.thermosolar.sk svojim potenciálnym zákazníkom aj poradenskú službu a venuje sa aj skúšobníctvu. Informoval o tom technický riaditeľ THERMO|SOLARU Alfréd Gottas.

,,Aj v tomto roku pokračujeme v školení inštalatérov obnoviteľných zdrojov energie. V poradí už piate tohtoročné školenie inštalatérov slnečných systémov prebehne v termíne 18. až 20.6.2014. Školenie bude kombinované a budeme vzdelávať záujemcov z oblasti fotovoltiky a aj z oblasti termiky (kombinovaný modul FV + FT). Upozorňujeme, že sa blíži čas letných prázdnin a dovolenkového obdobia a preto ďalšie školenie počas tohoto obdobia nie je plánované. Všetkým záujemcom preto odporúčame absolvovanie akreditovaného školenia ešte v júnovom termíne,“ konštatoval A.Gottas.

Dodal, že školenie začne termickými systémami a postupne sa prejde k fotovoltike:

  • 18.6.2014 – Modul “Odborná príprava inštalatérov slnečných tepelných systémov”
  • 19.6.2014 – Modul “Odborná príprava inštalatérov slnečných tepelných systémov” + Modul “Odborná príprava inštalatérov fotovoltických systémov”
  • 20.6.2014 – Modul “Odborná príprava inštalatérov fotovoltických systémov”

Formulár na predbežné prihlásenie nájdete na stránkach SAPI, alebo na tomto odkaze. V prípade otázok sa obráťte na garantov vzdelávacieho programu:
Alfréd Gottas, gottas@thermosolar.sk, tel. 0908 903 184
Pavel Šimon, Pavel.Simon@sapi.sk, tel. 0917 714 678.

Školenie bude prebiehať v priestoroch spoločnosti THERMO|SOLAR Žiar s.r.o. Žiar nad Hronom, Na vartičke 14, 965 01 Žiar nad Hronom.

Marian Hanzel
By Marian Hanzel June 10, 2014 13:11

Vyhľadať

Archív