DENS 2017 – BYŤ EKO JE IN, BUĎTE EKO AJ VY!

Marian Hanzel
By Marian Hanzel June 1, 2017 18:00

Spoločnosť THERMO/SOLAR Žiar s.r.o. a portál Energie pre Vás si vás dovoľujú všetkých srdečne pozvať na 4. ročník osvetového podujatia DENS 2017, ktorého cieľom je propagácia trvalo udržateľného rozvoja a uskutoční sa priamo vo vašich mestách v čase od 10.00 – 17.00.

Bratislava, OC IKEA – 3. 6. 2017,
Žilina, Nám. A. Hlinku – 5. 6. 2017
Trnava, OC City Aréna – 7. 6.2017
Banská Bystrica, Nám. SNP – 9. 6. 2017

Pripravené budú informačné stánky k štedrým príspevkom na zateplenie rodinných domov či zvýhodneným úverom na obnovu panelákov (tieto informácie vám poskytnú priamo zástupcovia ministerstva dopravy a výstavby SR a ŠFRB). Chýbať nebudú ani staré dobré obnoviteľné zdroje energie – solárne systémy podporené dotáciami z programu Zelená domácnostiam, elektromobily, e‑bikes. Rovnako sa dozviete ako je využiteľný použitý kuchynský olej. Dokonca sa k nám v Bratislave a Trnave pridá aj nemecká ambasáda, ktorá nám predstaví ich cestu transformácie energetiky, v Žiline sa zasa dozvieme niečo viac od lokálneho producenta drevených peliet a v Banskej Bystrici, kde bola nedávno otvorená plnička na zemný plyn (CNG), nám budú predstavené ekologické a ekonomické výhody jazdy na CNG, ako aj samotné CNG autá.

Na svoje si prídu aj tí najmenší (EKO informácie pre deti hravou formou) a tešiť sa môžete na tombolu s atraktívnymi cenami ako let helikoptérou, bicykel, poukážky do kníhkupectva či prenocovanie v slovenskom eko-hoteli. BYŤ EKO JE IN, BUĎTE EKO AJ VY! Tešíme sa na vás.

Nad podujatím prevzal záštitu Dušan Chrenek, vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku a primátori Bratislavy – Ivo Nesrovnal, Žiliny – Igor Choma, Trnavy – Peter Bročka a Banskej Bystrice – Ján Nosko.

Viac informácií na http://energieprevas.sk/dens-2017FB.

Marian Hanzel
By Marian Hanzel June 1, 2017 18:00
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Vyhľadať

Archív